Petak, 10. srpnja 2026. u 20.30
Atrij Staroga grada Čakovec
5. rođendan Riznica Međimurja
23.06.2026.
15:11
Autor: HRT / RM
Petak, 10. srpnja 2026. u 20.30
Atrij Staroga grada Čakovec
5. rođendan Riznica Međimurja
Tamburaški orkestar HRT-a
Matija Fortuna, dirigent
Gabriela Hrženjak
Dominik Padarić
Povodom petog rođendana Riznice Međimurja, u jedinstveni ambijent čakovečkog Starog grada stiže vrhunski glazbeni doživljaj – koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije pod ravnanjem maestra Matije Fortune.
Tamburaškom orkestru pridružit će se i vokalni solisti Gabriela Hrženjak i Dominik Padarić, a publiku očekuje večer ispunjena emocijom, moćnim orkestralnim aranžmanima i zvukom tambure kakav se rijetko ima priliku doživjeti uživo.
Koncert će se održati u petak, 10. srpnja 2026. godine, u atriju Staroga grada Čakovec, a spoj tradicije, elegancije i vrhunske izvedbe pretvorit će rođendansku proslavu Riznice Međimurja u pravi kulturni spektakl.
Publiku očekuje glazbeno putovanje kroz klasiku, poznate duete i nezaobilaznu međimursku popevku, u ambijentu koji savršeno spaja kulturnu baštinu i glazbenu umjetnost.
Doživite tradiciju na najvišoj razini.
Izvor: medjimurski.hr
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora