Srijeda, 27. kolovoza 2025. u 21 sat
Split | Sustipan
07.07.2025.
15:13
Autor: HRT / HD Split
Srijeda, 27. kolovoza 2025. u 21 sat
Split | Sustipan
Hrvatski dom Split nastavlja sa širenjem sjajne glazbene ponude izvan Koncertne dvorane Ive Tijardovića. Domaći i strani ljubitelji rafiniranih glazbenih poslastica krajem kolovoza uživat će pod vedrim nebom Sustipana tijekom Sustipan Vibreza u šest vrhunskih koncerata – Michelle Gurevich / Chinawoman, Sharon Kovacs, Marc Ribot’s Ceramic dog, Nouvelle Vague, TBF i Jazz orkestar HRT-a i Vlatko Stefanovski trio.
Geografski biser s kojeg se na sve strane proteže veličanstven pogled na morske i šumske ljepote Splita još će se jednom pokazati kao savršena lokacija za jedinstven prirodni i kulturni doživljaj – ovaj put u svojoj premijernoj Sustipan Vibrez sezoni.
Legende splitske glazbene scene, TBF, priređuju poseban koncert uz Jazz orkestra HRT-a pod ravnanjem umjetničkog im voditelja Mirona Hausera. Ovaj jedinstveni spoj urbanog zvuka i vrhunskih jazz aranžmana donosi potpuno novi glazbeni doživljaj koji se ne propušta.
TBF od 1990. godine spaja hip hop, funk, pop, rock i čak klapsko pjevanje, stvarajući autentičan i prepoznatljiv stil. Njihovi tekstovi, bogati društvenim i svakodnevnim temama, te energični nastupi uživo, osigurali su im mjesto među najvećim glazbenim imenima regije.
Festivalske ulaznice su već u prodaji. Pojedinačne ulaznice za koncerte bit će u prodaji od 1. kolovoza samo u slučaju da ostane mjesta nakon pretprodaje festivalskih ulaznica.
TBF & Jazz orkestar HRT-a
Foto: Zvonimir Barisin / HRT
Miron Hauser, umjetnički voditelj Jazz orkestra HRT-a
Foto: Jasenko Rasol / HRT
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora